Зустріч учнів 5-А та 5-Б з інспекторами ювенальної превенції.

Сьогодні відбулася зустріч учнів

5-А та 5-Б з інспекторами ювенальної превенції Носовим Артуром та Сніжаною Панченко з метою обговорення питань, що стосуються безпеки та добробуту дітей, шляхів їх запобігання та вирішення.

Представники наголосили на важливості спільної роботи всіх учасників освітнього процесу для створення безпечного та дружнього середовища в школі, вдома на в соціальних колах де перебувають діти.

Під час обговорення булінгу, учні мали можливість поділитися своїми знаннями, щодо теми та розглянути запропоновані історії. Представники поліції акцентували увагу на важливості негайної повідомлення вчителям чи дорослим про будь-які випадки насильства чи загроз безпеці, щоб учні могли отримати необхідну допомогу та підтримку в інтернет середовищі.

ЗЗСО №55, м. Києва

вул. Осіння, 35,