Шкільний офіцер поліції

/Files/images/vchitel/Police_kgsm_2022.jpg

Полюхович Микола Миколайович

Шкільний офіцер поліції
(старший інспектор відділу зв'язків з громадськістю УПП у м. Києві)
капітан поліції

Микола Миколайович ознайомлює учнів школи з правилами поводження у громадських місцях, з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці, з правилами безпечного поводження в Інтернеті та звертає увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення, нагадує та пояснює правила дорожнього руху.

/Files/images/zahodi/4.jpg

Програма "Школа і поліція"
/Files/images/kartinki1/Bezyimyannyiy.jpg

Сектор ювенальної превенції
Святошинського управління поліції.
Київ,
проспект Перемоги 128\2

Начальник сектору

Пономаренко
Оксана Григорівна

Відповідальний інспектор

Носов
Артур Сергійович

+380635819753

Метою моделі співробітництва ЗЗСО і Управлінь патрульної поліції у містах Департаменту патрульної поліції «Шкільний офіцер поліції» є створення гармонійного (безпечного) середовища у закладах загальної середньої освіти, що сприятиме ефективнішому навчальному процесу, розв'язанню конфліктів, безпеці учнів, учителів та інших працівників ЗЗСО та запобіганню асоціальній поведінці учнів.

Головним завданням проєкту є створення безпечнішого середовища у закладах загальної середньої освіти, забезпечення здійснення ефективної профілактики правопорушень серед учнів, застосування відновних практик з метою попередження конфліктів, правопорушень та інших негативних явищ. Співробітництво здійснюється на принципах законності, урахування найкращих інтересів учня, найшвидшого реагування, пропорційності та доцільності реагування, конфіденційності приватної інформації щодо дитини, належного використання інформації.

ЗЗСО №55, м. Києва

вул. Осіння, 35,